VIANOČNÉ PREHLIADKY A POUKAZY

Darčekové poukazy

Čo takto darovať zážitkovú prehliadku po najkrajších malokarpatských miestach a mestách? Ponúkame vám zaujímavé prehliadky v Modre, v Pezinku, vo Svätom Jure ale aj v centre Bratislavy. S nami sa nudiť určite nebudete. Ak máte radšej pohyb v prírode, darujte svojim blízkym poukaz na turistiku s výkladom Po stopách horských ľudí na Zochovej chate alebo vychádzku v okolí Červeného Kameňa či Svätojurskú potulku s vinohradníckou vyhliadkou, hradom Biely Kameň a veľkomoravským hradiskom. Vouchery sú platné do 1.7.2020 a termín je podľa Vami vybraného termínu. 

Vianočná lampášová prehliadka Pezinka 7.12.2019

Spoznajte Pezinok za svetla lampášov a vianočného punču🍷Jedinečná vianočná prehliadka🎄 s rozprávkovým koncom na nádvorí malebného Zámku Šimák počas vinanočných trhov.

Vianočná lampášová prehliadka Modry 13.12.2019

Viete, ktoré víno 🍷sa v Modre považuje za najlepšie? Predané🙃 Príďte aj vy na jedinečnú vianočnú prehliadku Modry a dozviete sa viacej z modranského „folklóru“. Prehliadku ukončíme punčom na vianočných trhoch, ktoré trvajú len 2 dni.

Vianočná lampášová prehliadka Svätého Jura 14.12.2019

Čo má spoločné Dracula🧟‍♀️ a Svätý Jur? Nezmeškajte vianočnú prehliadku 🎄vo Svätom Jure a dozviete sa nielen to, ale aj kopec ďalších pikošiek. Počet lístkov obmedzený.