vianočné darčekové poukazy

POUKAZ V HODNOTE 45 €

Darujte zážitok v podobe zaujímavej a pútavej prehliadky mestečka Modra. Spoznajte históriu a pamiatky najkrajšieho mestečka Malých Karpát. Je Modra iba víno, keramika a Štúr? Alebo skrýva aj ďalšie zaujímavosti? Modra je v súčasnosti najkultúrnejšie mesto pod Karpatami aj jej prehliadku by ste si nemali nechať ujsť. Prehliadka je určená pre 2 osoby a deti do 12 rokov a trvá do 2 hodín. Termín si je možné dohodnúť na info@modratours.com alebo 0903/505152.

POUKAZ V HODNOTE 60 €

Darujte zážitok v podobe komentovanej prehliadky najčarokrásnejšieho malokarpatského mestečka Svätý Jur. Uvidíte nielen zachované renesančné jadro, ale dozviete sa aj pútavé  príbehy a objavíte známe osobnosti. Samuel Mikovíny, Segnerovci, Chatam Sofer ale aj orientalista a cestovateľ svetového významu Ármin Vámbéry. Prehliadka v trvaní do dvoch hodín je určená pre 4 osoby. Termín si je možné dohodnúť na info@modratours.com alebo 0903/505152.

prehliadka_sv_jura_modratours

POUKAZ V HODNOTE 80 €

Darujte zážitok v podobe zaujímavej a pútavej prehliadky historického centra Bratislavy. Vami obdarovaní hostia spoznajú hlavné pamiatky ako Slovenské národné divadlo, Katedrála sv. Martina, Stará radnica, Primacionálny palác, Michalská veža či Palác Uhorskej komory. Alebo môžu objaviť legendy a mýty starej Bratislavy.  2- hodinová prehliadka je určená pre 4 osoby a deti do 12 rokov. Termín si je možné dohodnúť na info@modratours.com alebo 0903/505152. 

 

 

 

 

 

 

 

 

prehliadka zochova chata

poukaz v hodnote 100 €

Darujte zážitok v podobobe prehliadky keramickou Modrou. Vami obdarovaní hostia objavia tradíciu výroby v Slovenskej ľudovej majolike s ukážkou točenia na kruhu, glazovania a maľovania. Potom sa presunieme do Galéria Ignáca Bizmayera, ktorá vás v zrekonštruovanej expozícií prevedenie prácami prvých figuralistov a diel Ignáca Bizmayera. Prehliadka je určená pre 2 osoby. Termín si je možné dohodnúť na info@modratours.com alebo 0903/505152.