Vianočné darčekové poukazy

DARČEKOVÝ POUKAZ V HODNOTE 30 €

Vianočný darčekový poukaz na zážitkovú prehliadku pre 2 osoby vo Vami vybranom termíne. Ponúkame skvelé prehliadky najkrajších malokarpatských miest Modra, Svätý Jur, Pezinok a Bratislava centrum. Ale takisto aj turistiku s výkladom Po stopách huncokárov, Červenokamenskú alebo Svätojurskú potulku. Potešte svojich blízkych netradičným darčekom. Poukazy Vám pošleme e-mailom. Rezervujte na info@modratours.com. Poukazy sú platné do 1.7.2020.

Vianočný darčekový poukaz v hodnote 50 €

Vianočný darčekový poukaz na zážitkovú prehliadku pre 4 osoby vo Vami vybranom termíne. Ponúkame skvelé prehliadky najkrajších malokarpatských miest Modra, Svätý Jur, Pezinok a Bratislava centrum. Ale takisto aj turistiku s výkladom Po stopách huncokárov, Červenokamenskú alebo Svätojurskú potulku. Potešte svojich blízkych netradičným darčekom. Poukazy Vám pošleme e-mailom. Rezervujte na info@modratours.com. Poukazy sú platné do 1.7.2020.

Darčekový poukaz v hodnote 72 €

Vianočný darčekový poukaz na zážitkovú prehliadku pre 4 osoby vo Vami vybranom termíne. Ponúkame skvelé prehliadky najkrajších malokarpatských miest Modra, Svätý Jur, Pezinok a Bratislava centrum. Ale takisto aj turistiku s výkladom Po stopách huncokárov, Červenokamenskú potulku alebo Svätojurskú potulku. Potešte svojich blízkych netradičným darčekom. Poukazy Vám pošleme e-mailom. Rezervujte na info@modratours.com. Poukazy sú platné do 1.7.2020.