FAREBNÁ DEGUSTÁCIA

Táto degustácia je zďaleka najfascinovanejší zážitok. Počas meniacej sa sprievodnej hudby a farebného osvetlenia v historickej renesančnej pivnici budete degustovať vína lokálnach vinárov. Zistíte ako rôzne farby vplývajú na Vaše chuťové poháriky a dozviete sa prečo víno voní a chutí inak pri žltej, zelenej, modrej či červnej farbe. V rámci tejto jedinečnej ochutnávky budete mať možnosť navštíviť vinohradnícke múzeum a vidieť najväčšiu zbierku prešov na Slovensku.

Storno podmienky

Zálohu vo výške 75 % celkovej sumy za degustáciu prosíme uhradiť najneskôr štyri pracovné dni pred plánovanou degustáciou na účet CA Modra Tours. Doklad o zaplatení je potrebné poslať na e-mail: info@modratours.com najneskôr štyri pracovné dni pred plánovanou degustáciou.

Storno podmienky: Storno Vašej objednávky akceptujeme najneskôr dva pracovné dni vopred. Záloha Vám bude vrátená v plnej sume. V prípade neskoršieho zrušenia objednávky si zálohu ponecháme na pokrytie vzniknutých nákladov. Dĺžka trvania riadenej degustácie so someliérom je cca dve hodiny. Každá ďalšia začatá hodina strávená v pivničných priestoroch po skončení moderovanej degustácie bude účtovaná poplatkom 50 €.