DEGUSTÁCIA V ÚPLNEJ TME

Sedíte v degustačnej miestnosti. Nastala úplna tma. V rukách máte pohár vína, síce nerozoznáte farbu, ale ovoniavate. Viete povedať akú sortu pijete? Je to biele, ružové alebo červené víno? A je to vôbec víno? Zístíte, že Vaše zmysly sú v tme zosilnené alebo zmenené a že ste doteraz pili vlastne očami. Ochutnávate a už viete s istotou povedať že je to alibernet… Degustáciou Vás povedie profesionálny someliér. V rámci tejto jedinečnej ochutnávky budete mať možnosť navštíviť vinohradnícke múzeum a vidieť najväčšiu zbierku prešov na Slovensku.

Zálohu vo výške 75 % celkovej sumy za degustáciu prosíme uhradiť najneskôr štyri pracovné dni pred plánovanou degustáciou na účet CA Modra Tours. Doklad o zaplatení je potrebné poslať na e-mail: info@modratours.com najneskôr štyri pracovné dni pred plánovanou degustáciou.

Storno podmienky

Storno Vašej objednávky akceptujeme najneskôr dva pracovné dni vopred. Záloha Vám bude vrátená v plnej sume. V prípade neskoršieho zrušenia objednávky si zálohu ponecháme na pokrytie vzniknutých nákladov. Dĺžka trvania riadenej degustácie so someliérom je cca dve hodiny. Každá ďalšia začatá hodina strávená v pivničných priestoroch po skončení moderovanej degustácie bude účtovaná poplatkom 50 €.